Wynajem autokaru

Witamy na stronie firmy transportowej P.W. Krzysztof Karpiński.Jesteśmy firmą, która zajmuje się transportem osobowym na terenie całego kraju.Posiadamy wszelkie wymagane przez prawo polskie i unijne certyfikaty kompetencji zawodowej oraz licencje.

Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe oraz bezpieczeństwo jazdy gwarantują wszystkim naszym klientom wygodę i radość podróżowania.

Sprawność naszych pojazdów jest systematycznie kontrolowana i potwierdzana regularnymi przeglądami technicznymi, gdyż bezpieczeństwo i komfort pasażerów są dla nas najważniejsze.

Naszymi atutami są:

 • profesjonalizm i zaangażowanie
 • szybkie i skuteczne wykonywanie zleceń
 • indywidualne podejście do klienta
 • konkurencyjne ceny przy wysokim standardzie wykonywanych usług

Realizujemy:

 • wyjazdy krajowe
 • transfery na (z) lotniska, transfery z (do) hotelu
 • wycieczki szkolne i pielgrzymki
 • wynajem autokarów, busów oraz mikrobusów dla gości weselnych
 • przewóz osób na konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne oraz eventy
 • wynajem autokarów i busów dla klubów sportowych, szkół, przedszkoli
 • przewozy pracownicze

 

AUTOKARY I MIKROBUSY- WYNAJEM Z WARSZAWY

Oferujemy Państwu autokary i mikrobusy dysponujące od 7 do 51 miejscami siedzącymi wraz z kierowcami, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i zawiozą Państwa zawsze do celu i na czas.

Oferta uzależniona jest od ilości pasażerów, a także od celu podróży i długości trasy. Małym grupom, na przykład grupie pracowników, grupie przyjaciół, rodzinie proponujemy wynajem mikrobusów. Z chęcią korzystają z nich też biznesmeni, podczas transferów na lotnisko, do hoteli. Nierzadko też mikrobusy zamawiane są przez zespoły muzyczne, artystyczne. Większym grupom, podróżujących na dłuższą trasę, polecany jest wynajem autobusów. Usługa ta popularna jest w przypadku większych imprez rodzinnych, na przykład podczas ślubu, wesela, komunii, a także w trakcie imprez masowych – wydarzenia sportowe i kulturalne. Popularnością cieszy się tutaj Warszawa, gdzie często, by dostać się większą grupą osób z jednego końca miasta na drugi, wynajem autobusu staje się najrozsądniejszym i najtańszym rozwiązaniem. Dla grup wybierających się w dłuższą trasę i zarazem ceniących sobie komfort oferujemy wynajem autokarów, które znakomicie sprawdzają się podczas wycieczek, dużych eventów i pielgrzymek.

Ceny wynajmu autokarów kalkulowane są w oparciu o czas wynajęcia autokaru, zaś w przypadku dłuższych tras, przeliczane są na podstawie ilości przejechanych kilometrów. Szczegółową kalkulację na konkretną trasę przesyłamy zainteresowanym osobom faksem lub e-mailem.

Dla naszych stałych klientów zapewniamy preferencyjne ceny przewozów. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Gorąco zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy fachową obsługę, miłą atmosferę oraz rozsądne ceny.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty transportu autokarowego.